KONST / Litografier / Färglitografier 16106431
nr 1610 6431
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Färglitografier, 5 st i mapp, Dalaupproret 1743. Signerad, färglitografi, numrerad 44/120. Bladets mått: 46x31, oramade lösa blad
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:11:48
1/4 16:58:29